|
|||||||
| Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier. |
![]() |
|
|
Trådverktøy | Visningsmåter |
|
|
|
|
#1 |
|
Bedreviter
|
Sv: Noen som skal fri på skuddårsdagen?Da tror jeg mannen min ville blitt paff, gitt – nesten helt uavhengig av hvem jeg rettet frieriet mot. |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Har bakt søte kaker
|
Sv: Noen som skal fri på skuddårsdagen?
Det er sant at det er dumt å føle seg bundet til en dag av så mange, men når man er som meg, som egentlig vil la mannen fri (men som har en mistanke om at han ikke kommer til å gjøre det med det først, av treghet) så er kanskje 29. februar en god dag?
__________________
The deadline for complaints was yesterday vinterbolle jan 2007 sommerbolle juni 2010 minibolle mai 2012 |
|
|
|
|
|
#3 |
|
godtemonster
Medlem siden: Feb 2007
Innlegg: 6.359
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: Noen som skal fri på skuddårsdagen?Jeg har allerede fridd et utall ganger - også på skuddårsdager - men jeg har enda ikke (etter 17 år) fått ja. Ikke har jeg fått hansker heller, så jeg tror ikke jeg gidder.
__________________
Gutta -04 og -07 |
|
|
|
![]() |
| Emneord |
| frieri, hansker, skuddår |
| Trådverktøy | |
| Visningsmåter | |
|
|