Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Hva synes du om IKEA?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 10-03-08, 03:50   #39
Majsa
Quiet, please
 
Majsa sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Oslo
Innlegg: 3.636
Blogginnlegg: 8
Majsa har mye å være stolt avMajsa har mye å være stolt avMajsa har mye å være stolt avMajsa har mye å være stolt avMajsa har mye å være stolt avMajsa har mye å være stolt avMajsa har mye å være stolt avMajsa har mye å være stolt avMajsa har mye å være stolt avMajsa har mye å være stolt avMajsa har mye å være stolt av
Standard

Sv: Hva synes du om IKEA?

Jeg elsker IKEA. Jeg finner så å si alltid det jeg trenger der, går hjem og har det gøy med å bygge (ja, faktisk) og har sjelden - eller kanskje aldri - opplevd at det har vært virkelig dårlig kvalitet på det jeg har kjøpt. Ikke minst - her borte er det det eneste stedet de har fine møbler som ikke koster det tidobbelte. Nesten det eneste stedet som har fine møbler i det hele tatt - amerikansk design (= dårlige etterligninger av forskjellige stilarter fra rundt omkring i verden) er ikke helt min greie. Også har de kokosboller, vaniljesukker, fiskeboller og kaviar.

Det eneste som plager meg med IKEA er at jeg aldri klarer å gå derfra uten minst 3-4 ting jeg absolutt ikke hadde tenkt å kjøpe. Men når jeg tenker meg om har jeg fått brukt disse tingene mye, så de var kanskje ikke så unødvendige likevel.

__________________
Majsa (1976), Mann (1969), Aurora(nov 2004) og Hannah(mai 2007)
Majsa er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 07:09.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no