Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby

Boffen skal flytte!

Fritid og hobby Favner alt som har med fritid og hobby å gjøre. Reiser, sport, kosmetikk, shopping og hobbyaktiviteter.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 15-04-08, 09:58   #1
Che
Har tro på forbedring
 
Che sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: "Cuba"
Innlegg: 26.998
Blogginnlegg: 293
Che har et rykte de fleste bare kan drømme omChe har et rykte de fleste bare kan drømme omChe har et rykte de fleste bare kan drømme omChe har et rykte de fleste bare kan drømme omChe har et rykte de fleste bare kan drømme omChe har et rykte de fleste bare kan drømme omChe har et rykte de fleste bare kan drømme omChe har et rykte de fleste bare kan drømme omChe har et rykte de fleste bare kan drømme omChe har et rykte de fleste bare kan drømme omChe har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Boffen skal flytte!

Opprinnelig lagt inn av kokosbolle, her.

Kjempetrist avgjørelse, men Angus kommer til å få det helt topp

Vi er i nogenlunde samme situasjon, med en hund som får mindre mosjon og oppmerksomhet enn ellers. Vi har heldigvis mange i familien som gjerne vil ha henne hos seg, så hun har basen sin hos oss, og er i skrivende stund på pensjon hos søsteren min. Der får hun mer oppmerksomhet og mosjon enn vi har kapasitet til i denne perioden.

Hadde vi hatt det sånn, så har vi nok beholdt han. Mamma tar han gjerne med på tur, men om vi spør om hun kan passe han om vi f.eks skal bort en helg, så er det veldig uff og akk - så det utgår alltid. Søstra mi liker ikke hunder og broren min er aldri hjemme selv.

__________________
Min signatur
Che er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 15-04-08, 10:03   #2
kokosbolle
Har bakt søte kaker
 
kokosbolle sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2007
Hvor: Den fineste byen
Innlegg: 23.505
Blogginnlegg: 696
kokosbolle har et rykte de fleste bare kan drømme omkokosbolle har et rykte de fleste bare kan drømme omkokosbolle har et rykte de fleste bare kan drømme omkokosbolle har et rykte de fleste bare kan drømme omkokosbolle har et rykte de fleste bare kan drømme omkokosbolle har et rykte de fleste bare kan drømme omkokosbolle har et rykte de fleste bare kan drømme omkokosbolle har et rykte de fleste bare kan drømme omkokosbolle har et rykte de fleste bare kan drømme omkokosbolle har et rykte de fleste bare kan drømme omkokosbolle har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Boffen skal flytte!

Opprinnelig lagt inn av Bauche, her.

Hadde vi hatt det sånn, så har vi nok beholdt han. Mamma tar han gjerne med på tur, men om vi spør om hun kan passe han om vi f.eks skal bort en helg, så er det veldig uff og akk - så det utgår alltid. Søstra mi liker ikke hunder og broren min er aldri hjemme selv.

Det var synd. Da har dere hvertfall vurdert alle muligheter, og tilbake til oppdretteren er det beste alternativet. Han kommer til å få det helt topp Tenk, det er sikkert andre hunder der han kan leke med, og masse plass å boltre seg på. Dere har jo virkelig tenkt på hundens beste, og det skal litt til å gjøre bare det.

__________________
The deadline for complaints was yesterday
vinterbolle jan 2007
sommerbolle juni 2010
minibolle mai 2012
kokosbolle er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 15-04-08, 10:05   #3
Martis
Ute på tur
 
Martis sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Bøgda
Innlegg: 9.572
Blogginnlegg: 142
Martis er kulere enn de flesteMartis er kulere enn de flesteMartis er kulere enn de flesteMartis er kulere enn de flesteMartis er kulere enn de flesteMartis er kulere enn de flesteMartis er kulere enn de flesteMartis er kulere enn de flesteMartis er kulere enn de flesteMartis er kulere enn de flesteMartis er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Boffen skal flytte!

Uff, jeg skjønner at dette er trist, men det høres ut som den riktige løsningen for dere. Nydelig vovs!

__________________
I have learned that to be with those I like is enough.
Martis er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:30.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no