Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Motehjørnet

Har du mange sko?

Motehjørnet Shopping, tips, spørsmål og svar.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 03-05-08, 11:33   #24
Muad'Dib
Trapper opp igjen !
 
Muad'Dib sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 2.802
Muad'Dib er virkelig godt liktMuad'Dib er virkelig godt liktMuad'Dib er virkelig godt liktMuad'Dib er virkelig godt liktMuad'Dib er virkelig godt liktMuad'Dib er virkelig godt liktMuad'Dib er virkelig godt liktMuad'Dib er virkelig godt liktMuad'Dib er virkelig godt liktMuad'Dib er virkelig godt likt
Standard

Sv: Har du mange sko?

En tidligere kollega kaldte meg Imelda, så ja...

Innrømmer blankt min skofetisj, som egentlig mest er en støvlett/skolett fetisj. Jeg leste en gang, at føttene har godt av at man skifter sko et par gange om dagen, og det gjør jeg. Har adskillige par på jobb, just in case, noen par i bilen og masse derhjemme. Tilsammen vel en 40-50 par tipper jeg, alt inkludert.

Jeg gikk forøvrigt opp en skostr. etter at jeg fikk lillebror, men da jeg gikk ned de 35 kg som jeg hadde lagt på meg mens jeg ventet ham, krympet føttene også tilbake til original størrelse.

__________________
storebror 1997 og lillebror 2003
Moral er bra ! Dobbeltmoral er dobbelt så bra !!
Muad'Dib er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 21:09.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no