Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr

Tapet til barnetrommet?

Hjem og utstyr Hus, hage, utstyr, design mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 15-05-08, 18:09   #1
Smash
Impulsiv innimellom
 
Smash sin avatar
 
Medlem siden: Jul 2007
Innlegg: 2.940
Blogginnlegg: 3
Smash imponerer mange og er sikkert smartSmash imponerer mange og er sikkert smartSmash imponerer mange og er sikkert smartSmash imponerer mange og er sikkert smartSmash imponerer mange og er sikkert smartSmash imponerer mange og er sikkert smartSmash imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Tapet til barnetrommet?

Vi (les; mannen) er i full gang med å pusse opp rommet til storesøster på snart 6 år. På to av veggene vil jeg ha tapet, men her i distrikts-Norge er det ikke det store utvalget.
Jeg har vært på tapetshop.no og sett, men fant liksom ikke det jeg ser etter. Er det noen som har forslag på nettbutikker, eller har en lekker tapet å vise fram?

Trenger ikke å være en typisk barnetapet, bare det passer fint til egghvit panel og en brun sovesofa.

Smash er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 21:48.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no