Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Skravleforum

Først

Skravleforum Forum for skravletråder. Forumet vil bli ryddet med jevnlige mellomrom og gamle tråder bli slettet. Innleggstelleren er ikke på her.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 20-11-06, 14:32   #14
Zip
I farta!!
 
Zip sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 5.500
Blogginnlegg: 59
Zip er kulere enn de flesteZip er kulere enn de flesteZip er kulere enn de flesteZip er kulere enn de flesteZip er kulere enn de flesteZip er kulere enn de flesteZip er kulere enn de flesteZip er kulere enn de flesteZip er kulere enn de flesteZip er kulere enn de flesteZip er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Først

Hva gjorde du først når du stod opp idag?mKledde på meg selv og vesla og passet på at de to andre fikk på seg klær.
Hva var det første som ramlet ned i hodet ditt sist? Duskeregn etter vi hadde vært på treff i dag.
Hva er det første barndomsminnet ditt? Hmmm, tror det må være juleaften morgen og mamma hadde pynta juletreet lillejuleaften på kvelden.
Hva er det første du husker av kjærestetiden med den du er sammen med nå/siste forholdet ditt? Sniktitting på hverandre på videregående, råne rundt i bil
Hvem fikk ditt første kyss? Husker ikke
Hvor gammel var du første gang du drakk alkohol? 15
Husker du hvordan var første skoledag var? Hadde på meg hvit kjole med røde litt store prikker, ellers husker jeg ikke så mye, var veldig sjenert.

Zip er ikke aktiv  
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 00:55.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no