Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Aldersforskjeller på par

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 16-02-07, 21:00   #1
Misteri
Opp og ned
 
Misteri sin avatar
 
Medlem siden: Dec 2006
Innlegg: 8.767
Blogginnlegg: 407
Misteri har mye å være stolt avMisteri har mye å være stolt avMisteri har mye å være stolt avMisteri har mye å være stolt avMisteri har mye å være stolt avMisteri har mye å være stolt avMisteri har mye å være stolt avMisteri har mye å være stolt avMisteri har mye å være stolt avMisteri har mye å være stolt avMisteri har mye å være stolt av
Standard

Sv: Aldersforskjeller på par

Reagerer vist en barnløs mann blir sammen med en dame over førti når han er i tjueårene. Syns det blir litt vel mye. Ellers reagerer jeg sjeldent.

Har opplevd en venn som var sammen med en som var 15 år eldre, syns bare det var litt trist egentlig. For da har man ingen mulighet til å bli pappa. Selv om man ikke ønsker det når man er 25, så vet man jo ikke hvordan man føler det når man er 35 f.eks.

__________________
Misteri er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 16-02-07, 21:07   #2
Fara
Tenker fortsatt dobbelt
 
Fara sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Stjørdal
Innlegg: 2.463
Fara imponerer mange og er sikkert smartFara imponerer mange og er sikkert smartFara imponerer mange og er sikkert smartFara imponerer mange og er sikkert smartFara imponerer mange og er sikkert smartFara imponerer mange og er sikkert smartFara imponerer mange og er sikkert smartFara imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: Aldersforskjeller på par

Hever vel ikke øyenbrynene, men har selv sett hvordan stor aldersforskjell kan slå ut når folk blir gamle. Det var 16 år mellom min bestemor og bestefar og da han ble dårlig og syk så ble hun helt låst. Kom seg ingen plass fordi hun måtte ta vare på han.

__________________
Fara, Pottifar 03, Marihøna06 og Tuppen og Lillemor 11
Fara er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 10:13.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no