Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Hva er det innafor å gjøre i ullundertøy?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 30-09-14, 08:30   #14
Bomull
www.bomulls.no
 
Bomull sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2008
Hvor: Cottonfields
Innlegg: 15.048
Blogginnlegg: 324
Bomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt av
Standard

Sv: Hva er det innafor å gjøre i ullundertøy?

Jeg har gått på butikken i pysjbukse jeg. Riktignok på vinteren, med digre vinterstøvletter og dunkåpe, og gjerne en bukse av sorten ikke helt åpenbart pysj (ikke sånn sating med regnbuer på og sånn ... ), men dog. Jeg har sett flere gjøre det samme, selv om jeg innser at jeg tenker svært lite over hva folk går rundt med og ikke rent generelt.

Det jeg reagerer på er hvis folk går i butikker eller sitter på restaurant (!!) i badetøy/bikini ...ikke synes jeg noe om menn med bar overkropp på slike steder heller.

__________________
Dåtten 2006, Fjåtten 2008 & Lyn fra klar himmel 2018
Some people just need a high-five. In the face. With a chair.
Bomull er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 17:47.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no