Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Interiørhjørnet

Hva MÅ man ha i en kjellerstue

Interiørhjørnet Alt som har med interiør å gjøre. Spørsmål, tips, deling av egne lure eller fine løsninger mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 08-08-17, 12:47   #1
Frøy
I endring
 
Frøy sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2009
Innlegg: 6.996
Blogginnlegg: 136
Frøy er kulere enn de flesteFrøy er kulere enn de flesteFrøy er kulere enn de flesteFrøy er kulere enn de flesteFrøy er kulere enn de flesteFrøy er kulere enn de flesteFrøy er kulere enn de flesteFrøy er kulere enn de flesteFrøy er kulere enn de flesteFrøy er kulere enn de flesteFrøy er kulere enn de fleste
Standard

Hva MÅ man ha i en kjellerstue

Vi er i gang med en bruksendring på kjellerstuen, fra "festbule" til ungdomshule. Planen er at den av barna som har besøk skal kunne benytte denne, eventuelt dele på den, den er stor nok.

Det vi har er sofaer og bord, lerret, prosjektor, kjøkkenbenk med vann, kjøleskap, micro, vannkoker, bardisk(ved fjerning av alkohol kan den kanskje benyttes til noe morsomt.)

Mine tanker er å få inn ett "arbeidsbord" hvor de kan spille spill, tegne, drive på med hobbysaker m.m noen hyller til oppbevaring til div må vel også inn.

Er litt tom for ideer for hvordan jeg kan få det til slik at det er kjekt både for 13 og 9 åringen.

__________________
2004 og 2008

Du kan'kke gi Gud, så bare gi faen
Frøy er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 17:56.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no