Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Avlyse avtaler for noe mer fristende

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 29-10-24, 09:45   #1
Myria
Eppur si muove.
 
Myria sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2012
Innlegg: 15.831
Myria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt av
Standard

Sv: Avlyse avtaler for noe mer fristende

Det synes jeg var veldig uhøflig gjort. Hvis det var noe viktig som oppstod er det jo greit å spørre om man kan flytte, men ikke fordi man shopper venner. I fremtiden ville jeg gjort som My, avtalt tid og sted og bare informerer, så kan hun komme om hun vil.

__________________
It is only with the heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye.
2008 - 2011 - 2013
Myria er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 29-10-24, 09:51   #2
Galathea
Bør lage seg en tittel selv
 
Galathea sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2011
Hvor: Trøndelag
Innlegg: 2.022
Galathea imponerer mange og er sikkert smartGalathea imponerer mange og er sikkert smartGalathea imponerer mange og er sikkert smartGalathea imponerer mange og er sikkert smartGalathea imponerer mange og er sikkert smartGalathea imponerer mange og er sikkert smartGalathea imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: Avlyse avtaler for noe mer fristende

Jeg hadde tenkt at da får det bli et koselig førjulsselskap for 3 venninner, og så får hun fjerde dra på bursdag. Hadde ikke gått med på å endre dato, mest på grunn av at det hadde gjort meg sur.

(og så hadde jo vært realt å gi henne beskjed om at dette ikke er akseptabel oppførsel, siden det er gjentakende og det godt kan være at hun ikke skjønner det selv. Om man er tøffere enn meg da. Jeg er konfliktsky og hadde ikke sagt et ord, men vært pottesur inni meg leeeenge)

Galathea er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 12:15.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no