Vis enkelt innlegg
Gammel 16-12-08, 14:47   #588
rine
Halloen!
 
rine sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2008
Innlegg: 20.392
rine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Er Foreldreportalen veeeeeldig PK?

Opprinnelig lagt inn av Enhjørning, her.

Siden du nå spør om Teofelia spesielt, tillater jeg å komme med et eksempel fra en tråd du selv har referert til:


Opprinnelig lagt inn av Teofelia, her.

Jeg synes søsteren din ser riktig flott ut, fibi. Jeg synes videoen var skikkelig dårlig og langt over grensen til hva jeg synes det er greit å forherlige. Og jeg synes Mim ordlegger seg svært uheldig i denne tråden.



Men dette er jo ikke et eksempel på å kaste seg over. Dette er det Teofelia mener med kritikk. Mim får ikke passet sitt påskrevet, slik en annen bruker ville fått etter en såpass sleivete kommentar. Dette beviser jo ingenting annet enn det jeg allerede har sagt.
Vis meg et innlegg der Teofelia, eller andre veletablerte brukere, har himlet med øynene eller kommet med spydige kommentarer til hverandre. Klarer du det, skal jeg legge ned stridsøka med en gang. :lover:

__________________

rine er ikke aktiv   Svar med sitat