Vis enkelt innlegg
Gammel 31-12-09, 16:01   #1
Mrs. Longbottom
Keep calm and trot on
 
Mrs. Longbottom sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2008
Hvor: Oslo
Innlegg: 5.212
Mrs. Longbottom er kulere enn de flesteMrs. Longbottom er kulere enn de flesteMrs. Longbottom er kulere enn de flesteMrs. Longbottom er kulere enn de flesteMrs. Longbottom er kulere enn de flesteMrs. Longbottom er kulere enn de flesteMrs. Longbottom er kulere enn de flesteMrs. Longbottom er kulere enn de flesteMrs. Longbottom er kulere enn de flesteMrs. Longbottom er kulere enn de flesteMrs. Longbottom er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Barnevakt på nyttårsaften?

Opprinnelig lagt inn av Elinblu, her.

Jeg anser det som relativt aktuelt at barna kan feire nyttår sammen med besteforeldrene en gang iblant, ja. De har som regel ingen planer, og jeg tror ikke de ville ha noe imot å være med på å lage en hyggelig feiring sammen med barnebarna. Foreløpig er ungene så små at det ikke har vært aktuelt.

Ja, det har ikke vært aktuelt enda, men jeg ser ingen grunn til at ikke vi kan ha barnevakt på nyttårsaften dersom det var nødvendig/ønskelig og noen kunne. Vi giftet oss på nyttårsaften, og det var bare et vennepar som ikke kunne komme fordi besteforeldre sa nei til å sitte barnevakt på nyttårsaften.

__________________
Snupsen -05 og Rusket -10
Some people are like a Slinky... not really good for anything, but you still can't help but smile when you shove them down the stairs
Mrs. Longbottom er ikke aktiv   Svar med sitat