Vis enkelt innlegg
Gammel 04-02-10, 22:28   #3
Moonlight
prøver tilpasse seg livet
 
Moonlight sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2009
Innlegg: 1.360
Blogginnlegg: 95
Moonlight imponerer mange og er sikkert smartMoonlight imponerer mange og er sikkert smartMoonlight imponerer mange og er sikkert smartMoonlight imponerer mange og er sikkert smartMoonlight imponerer mange og er sikkert smartMoonlight imponerer mange og er sikkert smartMoonlight imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: Føler du at du betyr noe?

Vi har blitt veldig flinke de siste månedene...
Det står høyt på listen i huset her, rose hverandre, være gode mot hverandre, vise at man setter pris på hverandre, nærhet, lek, flørt, kos... Alt som ikke eksisterte før, har blitt en enorm stor del av hverdagen nå og det har så utrolig mye å si.

Som i kveld... jeg smurte nistemat til samboeren min, han har vaktuke og er på veien hele natten.. han ba meg ikke om det, men jeg hadde lyst.
Opp i matboksen la jeg en lapp, med ønske om en god natt på jobb, at jeg gleder meg til å ligge ved siden av ham igjen, og at jeg er kjempe glad i ham..
Det gjorde jeg aldri før.. og om jeg gjorde det, så la han knapt nok merke til det.
Nå får jeg gjerne sms i løpet av natten med stooor takk...


Det betyr så innmari mye

__________________
~Moonlight~
M 20.09.02 ~ D 02.08.04
~ Engla- Linea 17.10.09~
Moonlight er ikke aktiv   Svar med sitat