Vis enkelt innlegg
Gammel 16-02-07, 21:00   #11
Misteri
Opp og ned
 
Misteri sin avatar
 
Medlem siden: Dec 2006
Innlegg: 8.767
Blogginnlegg: 407
Misteri har mye å være stolt avMisteri har mye å være stolt avMisteri har mye å være stolt avMisteri har mye å være stolt avMisteri har mye å være stolt avMisteri har mye å være stolt avMisteri har mye å være stolt avMisteri har mye å være stolt avMisteri har mye å være stolt avMisteri har mye å være stolt avMisteri har mye å være stolt av
Standard

Sv: Aldersforskjeller på par

Reagerer vist en barnløs mann blir sammen med en dame over førti når han er i tjueårene. Syns det blir litt vel mye. Ellers reagerer jeg sjeldent.

Har opplevd en venn som var sammen med en som var 15 år eldre, syns bare det var litt trist egentlig. For da har man ingen mulighet til å bli pappa. Selv om man ikke ønsker det når man er 25, så vet man jo ikke hvordan man føler det når man er 35 f.eks.

__________________
Misteri er ikke aktiv   Svar med sitat