Vis enkelt innlegg
Gammel 12-03-17, 11:35   #23
Bokormen
Absolute Beginner
 
Bokormen sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 9.157
Blogginnlegg: 13
Bokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Når blir man middelaldrende?

Opprinnelig lagt inn av Timar, her.

En middelaldrende dame? Ser du ikke for deg noen som begynner å bli litt krokete i ryggen? Grånende i håret? Rynkene begynner virkelig å få overtaket? En som begynner å gi opp å henge med på alt av nymotens greier?

Dette er ikke ting jeg forbinder med middelaldrende. Snarere assosierer jeg gruppen med reiser, trening, aktive liv, der barna har flyttet ut og de har tid og anledning til å nyte gode år.

Bokormen er ikke aktiv   Svar med sitat