Sv: Hvilke støykansellerende hodetelefoner bør jeg kjøpe?
Opprinnelig lagt inn av Input, her.
Jeg tipper du må sjekke om det finnes noe spesiallaget som dere kan få som hjelpemiddel. Jeg har veldig lite hode, og har prøvd nesten alt som finnes av headset, og bøylen blir alltid for stor. Så med mindre datteren din er nesten voksen i hodestørrelsen kan det bli vanskelig. Mulig det finnes med god støykansellering fra barn da, det har jeg ikke sjekket.
Ikke jeg heller. Uansett hvor gode de er får jeg hodepine av headset etter en stund. Med ørepropper tar det lenger tid, men det kommer etter hvert da også. Kunne ikke hatt en jobb der jeg måtte stenge ute lyden fra kollegaer hele dagen.
Ja, vi kan sikkert søke på noe, godt poeng. Hun har stort hode, såpass at det ble fulgt opp da hun var baby, men hun må nok ha barnestørrelse. Hun har noen nå som hun liker, men de tar ikke helt nok støy.
__________________
Juni 2011 og januar 2013
|