Vis enkelt innlegg
Gammel 14-11-07, 06:44   #105
malena
 
malena sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 5.843
malena er et navn som alle kjenner tilmalena er et navn som alle kjenner tilmalena er et navn som alle kjenner tilmalena er et navn som alle kjenner tilmalena er et navn som alle kjenner tilmalena er et navn som alle kjenner tilmalena er et navn som alle kjenner tilmalena er et navn som alle kjenner tilmalena er et navn som alle kjenner tilmalena er et navn som alle kjenner tilmalena er et navn som alle kjenner til
Standard

Sv: Hvor lang tid før barnet fikk navn?

Opprinnelig lagt inn av Fjalleballe, her.

Jeg tolket det slik at dere hadde kalt ungen for Lars i et halvt år, for så en dag under an samtale over middagsbordet; "Jeg synes igrunn Henning er et finere navn enn Lars, skal vi bytte?"

Jeg synes det var en litt merkelig tolkning ut i fra det lille jeg skrev.

Sitat:

Derfor stusset jeg litt. Hvis dere kalte ungen for Henning i det daglige, men det sto Lars i alle paprier, så er det jo en helt annen sak.

Her skjønner jeg desverre ikke helt hva du mener.

__________________
Gutta 2003 og 2005
malena er ikke aktiv   Svar med sitat