Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Skravleforum

Hva hjelper mot røde øyne, bortsett fra søvn?

Skravleforum Forum for skravletråder. Forumet vil bli ryddet med jevnlige mellomrom og gamle tråder bli slettet. Innleggstelleren er ikke på her.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 27-10-14, 12:34   #1
Cuyahoga
etterpåklokest
 
Cuyahoga sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2010
Innlegg: 7.880
Blogginnlegg: 179
Cuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt av
Standard

Hva hjelper mot røde øyne, bortsett fra søvn?

Jeg har pådratt meg et heftig søvnunderskudd og toppet det med akutt døgnvillhet på andre siden av Atlanterhavet. Jeg er så blank og blodskutt i øynene at jeg ser ut som jeg har levd på en heroinbasert diett de siste ti årene. Er det noe i det hele tatt som hjelper, bortsett fra å sove? For det har jeg bare ikke tid til. Får man kjøpt noen morsomme kjemikaler i Canada/USA som hjelper?

Cuyahoga er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 02:00.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no