Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Er snusbruk i barnehagen ok?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 03-09-10, 08:44   #25
him
Leser
 
him sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 18.022
Blogginnlegg: 5
him har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme omhim har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Er snusbruk i barnehagen ok?

Opprinnelig lagt inn av Esme, her.

og snuse er virkelig marginalt dummere enn å bruke aspartam i maten altså, og den som har lest om økt risiko for bukspyttkjertelkreft og slikt må se på hva den absolutte risikoen for det er før man roper opp om helsefare, steike som helsemyndighetene har strevd for å finne noen sammenheng der

Men det stemmer da at snusing øker sjangsen for kreft i munnhule og tunge? (Nå må jeg jo si at det ikke er farlig, da. Man kan jo skjære av alt av kinn, leppe, tunge og tannkjøtt uten av man dør).

Opprinnelig lagt inn av Esme

Om et barn blir så påvirket at det kan begynne å snuse som voksen om det blir utsatt for en snusende ålreit voksen i barnehagen så funker det jo andre veien også. Vi bør faktisk ansette noen skikkelige sure tullinger som har som oppgave å være mislikt blant barna, disse skal sitte og røyke, drikke Pepsi Max, aldri bruke solkrem eller spise grønnsaker, vaske seg eller pusse tennene og ha snusleppe hele tiden! Ja! Det er lurt!

Ja, det er jo faktisk kjempelurt (om det er etisk forsvarlig er jo noe annet )

__________________
"The further a society drifts from the truth, the more it will hate those that speak it." - George Orwell
him er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 15:22.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no