Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Gremlis reise- og fremmedspråkforum

Korleis var din barndomsferie?

Gremlis reise- og fremmedspråkforum Forum for diskusjon av reiser, reisemål, og fremmedspråk.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 27-03-13, 22:01   #11
Mjau
Curlingkone
 
Mjau sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2008
Innlegg: 8.307
Blogginnlegg: 2
Mjau har mye å være stolt avMjau har mye å være stolt avMjau har mye å være stolt avMjau har mye å være stolt avMjau har mye å være stolt avMjau har mye å være stolt avMjau har mye å være stolt avMjau har mye å være stolt avMjau har mye å være stolt avMjau har mye å være stolt avMjau har mye å være stolt av
Standard

Sv: Korleis var din barndomsferie?

Vi bodde i nabohuset til Nessie. Og jeg kan også huske de deilige sommerkveldene og dagene der ungene møttes og lekte.
Vi var mye på campingferie med campingvogn på slep.
Det var de beste feriene, og vi kjørte typisk til sørsverige og Danmark.
Sov på store campingplasser ved sjøen. Gjerne sammen med en annen familie, slekt eller venner, og lekte og badet masse, og spiste masse is. Så tok vi dagsturer ut fra campingen til nærmeste by, park, dyrepark osv.
De beste barndomsminnene mine er fra turene i campingvogna. Lyden av regn på taket når jeg la meg. Summingen fra mamma og pappa pluss de vi dro sammen med, i forteltet på kvelden. Tusle bort i garderobene og dusje på tiden av en polett, snike seg bort der ungdommene campet i telt og spionere, osv osv.

Sydenferie var jeg ikke på før i voksen alder.

__________________
Mjau maler videre...
Mjau er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 21:19.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no