Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Bruk av privat legevakt eller offentlig legevakt

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 23-05-08, 16:40   #19
apan
I mål
 
apan sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Oslo
Innlegg: 27.918
Blogginnlegg: 71
apan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Bruk av privat legevakt eller offentlig legevakt

Opprinnelig lagt inn av Propella, her.

Vi har i perioder hatt klippekort på legevakten. Hvor fort vi har fått hjelp har vært avhengig av sykdommen. Som regel har sluppet vi unna med forholdsvis kort ventetid eller ingen ventetid. Som regel har vi kommet inn med et barn som har problem med pusten og da er det ikke ventetid.

Jeg vet ikke hvordan du definerer problemer med pusten, og jeg vet at falsk krupp ikke er farlig som sådan, men jeg ventet 2 timer med baby på 6 måneder med falsk krupp for 2.5 år siden; og han ble verre og verre mens vi ventet og vi havnet på Ullevål. Det er en av episodene som gjør meg skeptisk til enkelte av prioriteringene der nede. Det sier jo sitt at hele resten av venteværelset ikke forstod at vi ikke ble prioritert.

apan er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 10:12.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no