Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Begravelseseremonier for ateister/agnostikere

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 10-05-09, 10:11   #22
Stompa
50 & somewhat fab
 
Stompa sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2006
Hvor: Nordpå
Innlegg: 15.308
Stompa har en fantastisk fremtidStompa har en fantastisk fremtidStompa har en fantastisk fremtidStompa har en fantastisk fremtidStompa har en fantastisk fremtidStompa har en fantastisk fremtidStompa har en fantastisk fremtidStompa har en fantastisk fremtidStompa har en fantastisk fremtidStompa har en fantastisk fremtidStompa har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Begravelseseremonier for ateister/agnostikere

Opprinnelig lagt inn av -ea-, her.

Jeg har nå vært i humanistisk gravferd i kulturhuset i byen din for noen år siden, og det var veldig personlig og flott. Det var forøvrig i løpet av den seremonien at jeg "ble overbevist" og meldte meg ut av statskirken og inn i HEF etterpå.

Var det i den lille salen da, eller? Jeg bodde ikke her da diskusjonen rundt det nye seremonirommet gikk, så jeg er ikke oppdatert på detaljene, men jeg er ganske sikker på at HEF argumenterte med at det ikke fantes egnede lokaler. Da regner jeg med at kulturhuset var et lokale de kunne bruke, men at det likevel ikke var perfekt hvis det fantes andre alternativer. Man er jo bl.a. rimelig eksponert der, siden det er barneskole i samme bygg.

__________________
2001 og 2001
Stompa er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 08:09.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no