Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Æresdrap på norsk

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 15-05-09, 16:12   #10
Apple
Elsker gamlis- godis
 
Apple sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 8.836
Apple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt av
Standard

Sv: Æresdrap på norsk

"å når da de fortsetter å presse å plage han, på en måte bare kvinner kan, tipper det til slutt over."
Djeez, for noen kommentarer.

Og når det gjelder ordet tragedie brukt i medier; brukes det bare der gjerningsmannen også har tatt sitt eget liv? Isåfall handler det ihvertfall om å uskyldiggjøre og benevne alle som likeverdige ofre.

Signerer ellers smilefjes i denne diskusjonen. Synes hun sier mye bra.
Og ellers Esme, spesielt når det gjelder hva enkelte "mener om psyken til disse mennene". Synes det er drøyt å slenge ut av seg påstander om at "folk ikke hadde noe forvarsel" og "disse personene mener jeg er syke".

Vel, her er det tydeligvis mye mangel på kunnskap om emnet. Og ikke minst ydmykhet ifht de som har det.

Apple er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 10:39.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no