Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Røyking og svært ekstroverte barn

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 16-03-10, 16:18   #11
Apple
Elsker gamlis- godis
 
Apple sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 8.836
Apple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt avApple har mye å være stolt av
Standard

Sv: Røyking og svært ekstroverte barn

Jeg velger å se bort fra historien med pm'en og svarer ut fra resten av tråden.

Jeg må si at jeg blir overrasket over at så mange FP-brukere blir så følelsesmessig opprørte av hva barn sier og spør om. Jeg må bare signere alle de som skriver noe om barns undring og moralske sans. Jeg ville selvsagt forklart min gutt litt om hva man sier og ikke om jeg opplevde at han gikk over streken. Samtidig ville jeg forvente at den voksnes reaksjon sto i samsvar med situasjonen.

Jeg ble selv spurt høylytt i garderoben om jeg hadde barn i magen. Hvorfor ikke? Vill jeg ikke ha barn? Osv. Her var det flere barn og foreldre til stede. Kjipt for meg, siden jeg hadde abortert uka før, men det ville ikke fall meg inn å bli snurt på barnet, eller faren for den saks skyld. Hun lurte, og jeg svarte. Faren syntes nok det var mer ubehagelig.

Apple er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 22:30.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no