Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Sander (7) nektes å gå på skolen (om streiken)

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 04-06-10, 10:55   #1
Divine
Textrovert
 
Divine sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 23.165
Blogginnlegg: 251
Divine har et rykte de fleste bare kan drømme omDivine har et rykte de fleste bare kan drømme omDivine har et rykte de fleste bare kan drømme omDivine har et rykte de fleste bare kan drømme omDivine har et rykte de fleste bare kan drømme omDivine har et rykte de fleste bare kan drømme omDivine har et rykte de fleste bare kan drømme omDivine har et rykte de fleste bare kan drømme omDivine har et rykte de fleste bare kan drømme omDivine har et rykte de fleste bare kan drømme omDivine har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sander (7) nektes å gå på skolen (om streiken)

Jeg leser følgende artikkel (med kommentarer, ikke minst) i lokalavisa i dag, og blir litt oppgitt.

Hvorfor mener folk at streik er greit så lenge det ikke rammer noen? Det er greit at man er imot streik per se, men utrolig mange ser ut til å synes at streik er et ok virkemiddel helt til noen faktisk blir rammet av det.

Som en sier i et av leserinnleggene: Man kan ikke lage omelett uten å knuse egg. Synd for barnet, men streik er streik.

Hva mener dere? Er dette en sak i det hele tatt? Eller er det storm i et vannglass?

NB: Jeg ønsker IKKE å henge ut foreldrene i denne artikkelen på noen som helst måte, jeg tenker mer generelt. : presiserer :

Her er artikkelen:

http://www.budstikka.no/nyheter/sand...olen-1.5347961

__________________
En stor og en liten (94 og 02)

Ikke la det aller beste bli det godes fiende
Divine er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 07:18.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no