Sv: Hvordan prikker du?
Opprinnelig lagt inn av smilefjes, her.
Nå tror jeg egentlig Milfrid startet hele denne tråden bare så alle skulle komme her og si at hevnprikking er teit bare fordi jeg sa at det var teit å ha Cortina.
Kjipinger.
Dere skjønner ikke skikkelig humor engang!
   
Opprinnelig lagt inn av rine, her.
Hva er Cortina? En bil? Har Milfrid og du kranglet om biler og blitt så provosert at det vanket røde prikker? Bør jeg henge mer i bilforumet, kanskje?
Cortina:

Og nei, Smilefjes og jeg har ikke krangla om biler. Vi har kranglet om fine vestkantfruer. Da rødprikket jeg henne, siden jeg synes hun var Ekkel Og Fordomsfull. Og så fikk Smilefjes lyst til å disse Min Manns Cortina (som jeg diskuterte med Agenten) for å hevne seg. Hennes ord, altså. 
Jeg syntes i grunnen det var ganske morsomt, men begynte altså å undre meg om hevnprikking var noe som var vanlig kotyme her på FP, og vips kom denne tråden.
Som bekrefter at Smilefjes er relativt alene om å hevnprikke. Eventuelt så våger ingen å stå fram, siden Noen og Enkelte har gitt uttrykk for at det er idiåtisk™.
__________________
Now it's nothing but MY way! 
|