Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Skravleforum

Hørt i butikken (jeg lar meg fortsatt sjokkere)

Skravleforum Forum for skravletråder. Forumet vil bli ryddet med jevnlige mellomrom og gamle tråder bli slettet. Innleggstelleren er ikke på her.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 07-11-10, 14:19   #11
Dixie Diner
Nymotens gammeldags
 
Dixie Diner sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Stavanger
Innlegg: 43.980
Dixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Hørt i butikken (jeg lar meg fortsatt sjokkere)

Opprinnelig lagt inn av D'Arcy, her.

Jeg tok denne på 7-åringen min nå, han tok den umiddelbart. Say no more.

Ojoj, burde alle syvåringer klare denne? Min syvåring hadde aldri i livet klart den, jeg tror ikke jeg kjenner noen syvåringer som hadde tatt den der heller, egentlig. I tillegg er nok min jente sin mor opp ad dage når det gjelder matte. Jeg måtte også tenkt litt på den faktisk, for jeg er skikkelig tall-blind og får blackout hver gang jeg tenker på noe som helst som har med matte å gjøre. Det er pinlig, skikkelig pinlig. Men jeg hadde selvsagt aldri i livet behandlet en kunde på den måten, det er jo helt hårreisende. Jeg hadde selvsagt gitt igjen riktig beløp uten å mukke (kanskje etter å ha bøyd hodet litt og spurt i skam om kunden visste hvor mye det ble ...).

Opprinnelig lagt inn av D'Arcy, her.

Jeg observerte følgende på Byens Kjøpesenter i går.

Alarmen går på en kjede-klesbutikk, to av byens "rufsete" menn setter opp farten mot utgangen. En av ansatteblondinene kommer løpende etter på stilettosen og griper fatt i den ene. Han river seg løs og løper så fort han kan.

Hun løper tilbake til butikken og henvender seg til Godt Voksen Ekspeditrise bak disken i kosmetikk: "Hva skal jeg gjøre, han tok det og det og jeg prøvde å stoppe han!"
Godt Voksen: Neeeei, sukk, sdu får gå i kassa på dame, det er kø der nå
Blondine: Øøøøh, jeg må kanskje ringe vaktene...?
Godt Voksen: Ja, da får du gjøre det fra kasse på Dame for der er det kø av kunder nå (tydelig irritert)
Blondine: Eh, skal jeg ringe fra kassen? Han tok masse klær altså...?
Godt Voksen: Ja, det er kø altså!!!!!!!!!

Jeg kjente jeg ble skikkelig svett på Blondines vegne som faktisk prøvde for så å bli utskjelt av Godt Voksen Megge. Jeg hadde fryktelig lyst til å si noe! Høyt.

Seriøst? Dette skulle du sendt mail eller ringt til ledelsen om altså, det er jo grovt?

__________________
I stepped on a cornflake, now I'm a cereal killer.
Dixie Diner er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Emneord
ostehøvel


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 03:00.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no