Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Liker du overraskelser?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 30-06-11, 14:41   #32
Mex
Tidsklemma
 
Mex sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2008
Innlegg: 8.007
Blogginnlegg: 461
Mex er kulere enn de flesteMex er kulere enn de flesteMex er kulere enn de flesteMex er kulere enn de flesteMex er kulere enn de flesteMex er kulere enn de flesteMex er kulere enn de flesteMex er kulere enn de flesteMex er kulere enn de flesteMex er kulere enn de flesteMex er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Liker du overraskelser?

Opprinnelig lagt inn av Blå, her.

For meg handler det litt om hvordan og hvorfor det gjøres. Om mine foreldre eller svigerforeldre virkelig ville hjulpet meg, så hadde de gjort noe morsomt med mine barn slik at jeg med god samvittighet kunne gjort den jobben selv.

Om de kommer og gjør jobben, uten å spørre om det passer og uten å spørre hvordan vi har lyst til å gjøre det, så oppfatter jeg det egentlig mer som et egoistisk ønske om å vise hvor snille de er, enn om å faktisk være snill.

Men jeg skjønner at jeg kanskje er særere og mindre raus enn mange andre her.

Jeg skjønner akkurat hva du mener.
Om svigermor virkelig elsker å jobbe i hagen som hun sier, så kommer hun bare bort en ettermiddag og blir med når jeg skal plante. Det hadde jeg satt mye større pris på.

__________________
Storebror des 2006
Lillebror nov 2010
"Mamma, jeg er glad i deg. Helt til månen og ut i verdensrommet"
Mex er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 13:33.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no