Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Interiørhjørnet

Hønnis oppussingstråd

Interiørhjørnet Alt som har med interiør å gjøre. Spørsmål, tips, deling av egne lure eller fine løsninger mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 11-09-11, 22:13   #14
Neket
Har diplom
 
Neket sin avatar
 
Medlem siden: Jun 2010
Innlegg: 14.793
Neket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt av
Standard

Sv: Hønnis oppussingstråd

Opprinnelig lagt inn av Stompa, her.

Jeg tenker helt motsatt - det er mye enklere å male vegger enn møbler. Gardiner og sånt er jeg med på, altså, det er fort gjort å bytte.

Jeg ville gått for tre hvite og en rosa vegg, nøytrale møbler og rosa gardiner/puter/matter o.l.

Jeg har ikke malt møblene på nytt, hun har heldigvis en lillesøster Det var et gammelt skrivebord foreldrene mine skulle kaste, så når minste er ferdig med det blir det nok loppis hvis de vil ha det.

Eldste har panel på veggene, så det er ikke bare-bare å male vegger hos henne.

Neket er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 03:01.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no