Sv: Hvilket oppbevaringssystem for klær har barna deres?
Opprinnelig lagt inn av apan, her.

Skuffene ja. Iphone altså...
Ellers klarer jeg ikke forstå hvordan dere får plass til alt det tøyet du skildrer i Malm, oslo78.
Storebror har egentlig ikke mye tøy. Han har type 6 bukser. De fyller 1 skuff. Så har han 5 gensere og 6 t-skjorter. Det er en annen skuff. Så er det alt ulltøyet i en skuff, noe som er kaotisk nok (diverse sokker, longser, gensere). Siste skuff inneholder badetøy, belter, underbukser, sokker og shortser og er stappfull.
Det er ganske fullt hos Storesøster, men jeg mener jo at hun har 3 ganger så mye klær som hun trenger fordi vi arver. Når vi skal over på egenkjøpt tøy (for en eller annen gang blir vel arvetøy ut) kommer vi ikke til å ha 17 bukser for å si det sånn. Kanskje 5?
Storebror har ikke så masse klær, men nok. Han har fin plass.
Minstemann har mer enn nok plass i sin kommode. Der bruker vi faktisk nederste skuffen til "vente til han er stor nok"-klær.
__________________
Oslo78 - verdens heldigste mamma til Storebror 04, Storesøster 06 og Lillebror 10
|