Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Barnehagefrokost utenom kjernetiden

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 02-08-12, 13:47   #11
Malama
Bør lage seg en tittel selv
 
Malama sin avatar
 
Medlem siden: Jul 2009
Hvor: Sunnmøre!
Innlegg: 30.298
Malama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt av
Standard

Sv: Barnehagefrokost utenom kjernetiden

Har ikke vært borti kjernetid i bhg, så jeg klarer ikke helt forholde meg til den delen av problemstillingen. Maten serveres jo innenfor den tiden alle har tilgang til å være der om de vil?

I forrige bhg betalte vi for lunsj og fruktmåltidet, i denne betaler vi for frokost, lunsj og frukt. Knerten spiste frokost hjemme tidligere, også hadde han matpakke og spiste sammen med de andre i tillegg.

Men altså, de som ikkeil betale for frokost fordi leverer etter halv ti, vil de slippe å betale kostpenger om de tar en fridag også? Ungene har fulltidsplass og rett til å være der når maten serveres om de vil, at foreldrene ikke vil benytte seg av det er vel frivillig?

__________________
Storebror, aug -08 og Mellomsøster feb -11 og lillesøster des -15
Malama er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 18:29.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no