Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr

Ubehandlet terrasse enda en vinter - er det krise?

Hjem og utstyr Hus, hage, utstyr, design mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 20-08-12, 18:28   #6
Primrose
nju nja njo
 
Primrose sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2008
Innlegg: 5.775
Blogginnlegg: 16
Primrose er kulere enn de flestePrimrose er kulere enn de flestePrimrose er kulere enn de flestePrimrose er kulere enn de flestePrimrose er kulere enn de flestePrimrose er kulere enn de flestePrimrose er kulere enn de flestePrimrose er kulere enn de flestePrimrose er kulere enn de flestePrimrose er kulere enn de flestePrimrose er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Ubehandlet terrasse enda en vinter - er det krise?

Naboen her har aldri behandlet sin terrasse i de snart 30 årene han har bodd der, han sverger til grønnsåpevask et par-tre ganger i sesongen. Jeg synes terrassen ser overraskende fin ut tross alt og vil tro at et år eller to ikke er krise.

Ellers kan jeg jo opplyse om at 16 timers opphold etter oljing også funker, selv om det står anbefalt 24 timer. :tok en råsjans tidligere i sommer:

Primrose er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 19:31.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no