Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Apropos kulturarv

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 03-01-13, 18:26   #19
Tangina
godtemonster
 
Tangina sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2007
Innlegg: 6.359
Tangina er et navn som alle kjenner tilTangina er et navn som alle kjenner tilTangina er et navn som alle kjenner tilTangina er et navn som alle kjenner tilTangina er et navn som alle kjenner tilTangina er et navn som alle kjenner tilTangina er et navn som alle kjenner tilTangina er et navn som alle kjenner tilTangina er et navn som alle kjenner tilTangina er et navn som alle kjenner tilTangina er et navn som alle kjenner til
Standard

Sv: Apropos kulturarv

Her er et godt lesverdig svar til, fra lederen i unge venstre: http://www.aftenposten.no/meninger/A...n-7082013.html. Han skriver blant annet:

Sitat:

På sosiale medier 2. januar var det mange som tok avstand frå innvandringsskepsisen i innlegget til Hustad, men som for øvrig meinte at han «har eit poeng». Men kva er eigentleg dette poenget?
Kronikken konstaterer det openbare: At vi i Noreg lever i eit samfunn prega av høg verdiskaping, lite korrupsjon og høg tillit mellom borgarar og styresmakter. Dette er heilt rett. Og er det slik at Hustad kan påvise at vi etter femti år med rekordhøg innvandring har sett endringar til det verre på nokre av desse felta, slik han insinuerer? Det tvilar eg sterkt på. Og i så fall har han ikkje «eit poeng». Han har ein konspirasjonsteori. Som han rir i kampen mot ei diger vindmølle.

__________________
Gutta -04 og -07
Tangina er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 18:55.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no