Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Når du ikke liker venners navn

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 06-10-06, 21:17   #20
Gyda
Fullverdig medlem
 
Gyda sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 76
Gyda er litt kul
Standard

Sv: Når du ikke liker venners navn

Jeg hadde vel ikke klart å kommentert det om jeg møtte mennesker som kalte ungen sin Arwen, Eowyn eller Frodo eller noe slikt, men jeg har sett det på forum på nett. Og har da klart å ikke si noe. Ikke at de navnene er stygge altså, men de er så spesielle og tydelig ut fra en bok at det blir litt ... rart.

Ellers har jeg en bekjent som driver og skifter navn. Han har fått klar beskjed om at det er tåpelig. Ikke å skifte navn, men han har nå tre fornavn , det ene mer fantastisk enn det andre.

__________________
As you journey through life take a minute every now and then to give a thought for the other fellow. He could be plotting something.
Hagar the Horrible
Gyda er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 13:40.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no