Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Skravleforum

Invitasjon til bursdag. Ha med pc!

Skravleforum Forum for skravletråder. Forumet vil bli ryddet med jevnlige mellomrom og gamle tråder bli slettet. Innleggstelleren er ikke på her.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 22-10-13, 23:07   #11
Michelle
X First Lady
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 6.452
Michelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt av
Standard

Re: Sv: Invitasjon til bursdag. Ha med pc!

Opprinnelig lagt inn av amor, her.


Jeg har antakelig et lite håp om at barna kan bruke tid på annet enn så mye tid på pc at når det skal inviteres til fødselsdag så kunne det ha vært en slik pause som kunne ha vært god. Jeg ser at jeg må sende denne tanken der den hører hjemme. I søppelkassen. Det virker å ta helt overhånd og at den gammmeldagse leken og omgangsmåten er fullstendig ut og det antakelig for alltid.
Det er et selskap på 4 timer han er invitert til.

Jeg tenker som deg. Har ikke anledning å utdype mere nå men av og til må det gå ann å klare seg uten pc osv... Være sammen, ha det gøy uten "hjelpemidler"

__________________
De vennlige ord som sies i dag, kan bære frukt i morgen.

Michelle er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 17:57.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no