Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Mat og kosthold

Mat glemt på benken: OK eller ikke

Mat og kosthold Kategori for barnemat, oppskrifter, drikkevarer og kosthold generelt.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 09-06-14, 18:40   #11
Storm
En som trener
 
Storm sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 10.783
Blogginnlegg: 145
Storm har et rykte de fleste bare kan drømme omStorm har et rykte de fleste bare kan drømme omStorm har et rykte de fleste bare kan drømme omStorm har et rykte de fleste bare kan drømme omStorm har et rykte de fleste bare kan drømme omStorm har et rykte de fleste bare kan drømme omStorm har et rykte de fleste bare kan drømme omStorm har et rykte de fleste bare kan drømme omStorm har et rykte de fleste bare kan drømme omStorm har et rykte de fleste bare kan drømme omStorm har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Mat glemt på benken: OK eller ikke

Opprinnelig lagt inn av Hyacinth, her.


Jeg provoseres litt over harseleringen med de som tenker på matskkkerhet og hygiene. De blir ofte beskyldt for å være hysteriske, og "det gikk bra med meg"-kortet trekkes stadig fram. Vel, det gikk bra med meg uten bilbelte i barndommen også.

Helt enig, vi har et helt naivt forhold til mattrygghet i Norge. Til og med en del gravide blåser i rådene de får (eller blir bedt om å gjøre det), fordi man ikke må være hysteriske.

Storm er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 09:48.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no