Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Gremlis reise- og fremmedspråkforum

Bolig mellom Malaga og Marbella

Gremlis reise- og fremmedspråkforum Forum for diskusjon av reiser, reisemål, og fremmedspråk.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 02-07-15, 12:40   #17
løve70
Enda en som trener
 
løve70 sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2007
Innlegg: 18.829
løve70 har mye å være stolt avløve70 har mye å være stolt avløve70 har mye å være stolt avløve70 har mye å være stolt avløve70 har mye å være stolt avløve70 har mye å være stolt avløve70 har mye å være stolt avløve70 har mye å være stolt avløve70 har mye å være stolt avløve70 har mye å være stolt avløve70 har mye å være stolt av
Standard

Sv: Bolig mellom Malaga og Marbella

Opprinnelig lagt inn av Hyacinth, her.

Kan det virkelig stemme at det er tre timer til Sevilla? Det er mye lenger enn jeg forestilte meg. Men alle lokale påstår at det er tre timer.

Mener å huske at vi brukte to (men da tror jeg vi fikk en fartsbot på veien..) Det er bra veier, så det gikk ganske fort å kjøre.

Av restauranter i nærheten kan jeg anbefale Mandragora (http://www.tripadvisor.com/Restauran..._Andaluci.html),
Da Vinci (http://www.tripadvisor.com/Restauran...Malaga_An.html) og The Spice Lounge (http://www.tripadvisor.com/Restauran...aga_Andal.html). De ligger alle i Calahonda, men i den delen som er nærmest Riviera. Så vidt jeg kan se, er de i gåavstand for dere.

løve70 er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 14:08.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no