Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Synes du noe er flaut å kjøpe?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 04-07-07, 19:17   #19
safran
saftig
 
safran sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 17.439
Blogginnlegg: 18
safran har et rykte de fleste bare kan drømme omsafran har et rykte de fleste bare kan drømme omsafran har et rykte de fleste bare kan drømme omsafran har et rykte de fleste bare kan drømme omsafran har et rykte de fleste bare kan drømme omsafran har et rykte de fleste bare kan drømme omsafran har et rykte de fleste bare kan drømme omsafran har et rykte de fleste bare kan drømme omsafran har et rykte de fleste bare kan drømme omsafran har et rykte de fleste bare kan drømme omsafran har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Synes du noe er flaut å kjøpe?

Opprinnelig lagt inn av Majsa, her.

Litt på siden, men jeg var ikke så veldig høy i hatten da jeg var på hyttetur med søsteren min og en felles kamerat, og jeg måtte gå ned til nabohytta kl. 9 en søndag morgen og be om å få låne bind - så store som mulig. Søsteren min fikk mensen den dagen, og var nesten ikke i stand til å komme seg ut av senga selv.

Ler meg også ihjel av BM, rødspriten og loffen.

Og litt bortenfor der, enda lenger på siden, så kan det jo nevnes at helten ringte ned til resepsjonen fra bryllupssuiten og ba om smertestillende og store bind. Stæsjet var til meg, som hadde fått mensen tilbake etter fødselen. På bryllupsnatten. Jatta.

__________________
In vino veritas
safran er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 11:14.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no