Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

17.mai-klær i varmen

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 18-05-24, 16:04   #38
IzziCreo
#IsItOctoberYet?!
 
IzziCreo sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2012
Innlegg: 13.466
IzziCreo har mye å være stolt avIzziCreo har mye å være stolt avIzziCreo har mye å være stolt avIzziCreo har mye å være stolt avIzziCreo har mye å være stolt avIzziCreo har mye å være stolt avIzziCreo har mye å være stolt avIzziCreo har mye å være stolt avIzziCreo har mye å være stolt avIzziCreo har mye å være stolt avIzziCreo har mye å være stolt av
Standard

Sv: 17.mai-klær i varmen

Flott med innspill!

Fasit her ble linbukse og linskjorte i byen på mannen, og linskjorte og pen mørk shorts i middagsselskap etterpå. Og ja, 17.mai-sløyfe. Minsten hadde på seg linshorts, linskjorte og 17.mai-sløyfe.

I Oslo var det mange menn som hadde tatt på seg shorts eller andre lette bukser, og latt dressen være igjen hjemme. Svært mange gutter hadde shorts på i toget. Så man blendet inn i hva som helst egentlig og det er topp!

Personlig så blir jeg også glad når jeg ser folk som er med å feirer selv om de går i helt ordinære klær. Det kan være mange grunner til at man gjør sånn og slik, og jeg er glad for at man ikke lar det stoppe en at man ikke har finstas, bunad, dress eller hvahardu.

__________________
For every shadow, no matter how deep, is threatened by morning light.
Isabel/Izzi Creo
IzziCreo er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 15:13.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no