Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Mat og kosthold > Madam Mims oppskriftsforum

Oppskrift på mettende frokostsmoothies? (Madam Mim og alle andre flinke damer!)

Madam Mims oppskriftsforum Har du noen gode oppskrifter å dele, eller er på jakt etter noen gode oppskrifter? Da er dette det rette forumet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 12-09-07, 13:38   #1
guttemamma
Superduperaktiv
 
Medlem siden: Aug 2007
Innlegg: 549
guttemamma er populærguttemamma er populærguttemamma er populær
Standard

Oppskrift på mettende frokostsmoothies? (Madam Mim og alle andre flinke damer!)

Jeg leste i det nye puls-bladet om ei som hadde begynt å lage frokostsmoothies til seg og ungene. Hun hadde oppi linfrø, frossen banan, frossen jordbær, PROTEINPULVER og noe mer jeg ikke husker.

Siden jeg ikke kan lage mat så lurer jeg på om noen kan hjelpe meg med en oppskrift på en mettende smoothies?

Hvor får jeg tak i proteinpulver og hvilke type passer til barn (finnes flere typer?) Hva med linfrø/havregryn blir disse klumpete? (kan man gjøre slik at det ikke er klumper/frø) Har hørt at man kan ha oppi rått egg? (smaker dette godt?)

For å gjøre spørsmålet mitt enkelt; kan noen gi meg en oppskrift på en mettende og sunn smoothies som barna holder seg mette av lenge? Kan man rett og slett drikke dette istedenfor brødmat på morgenen?

guttemamma er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 00:38.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no