Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Skravleforum

Hallovenn ...

Skravleforum Forum for skravletråder. Forumet vil bli ryddet med jevnlige mellomrom og gamle tråder bli slettet. Innleggstelleren er ikke på her.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 01-11-07, 11:57   #11
Tallulah
Glamorøs
 
Tallulah sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 60.212
Blogginnlegg: 640
Tallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Hallovenn ...

jeg har gått julebukk en eneste gang i hele mitt liv, og husker jeg syntes det var veldig rart. Jeg hadde ikke hørt om det før jeg var 12 og flyttet på landet, og da gjorde jeg det en gang, men skjønte rett og slett ikke helt greia.

Opprinnelig lagt inn av Pastill, her.

Koster nok mer enn 50kr for kostyme og godteri. Gjør det i alle butikkene her. Hvis alle kjøper for 50kr så er det allerede nok til at det er VELDIG lønnsomt for handelsnorge og nok til at vi sannsynligvis finner enda mer stæsj i butikken neste år og "oppmuntrer" til å innføre ennå en teit "tradisjon". Alvorlig.

Selvølgelig. Men ikke la deg overtale til å kjøpe kostymer da! Jeg har aldri kjøpt et eneste kostyme til sønnen min. Han har vært pirat i stripete genser og med rødt tørkle på hodet, han har vært spøkelse i et gammelt laken, og han har vært kanin med hvite klær og pappører.

Det blir det du gjør det til.

__________________

Tallulah er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 11:33.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no