Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Bruk av privat legevakt eller offentlig legevakt

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 22-05-08, 12:54   #12
Kanina
Sviiisj!!
 
Kanina sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2008
Hvor: Enga
Innlegg: 13.059
Blogginnlegg: 842
Kanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Bruk av privat legevakt eller offentlig legevakt

Opprinnelig lagt inn av Esme, her.

de aller fleste leger kan ikke fordra legevaktsarbeid og bytter bort vakter gladelig om det er noen andre som vil ha dem.

Men det må da være litt "gøy" også? I alle fall på skade-avd. Som da jeg kom inn dit etter et stygt katte-angrep (ja, du hørte riktig), i sjokk, med klor oppover beina, og en negl bitt ut av posisjon... Samtidig som meg var det også et hel kokke-lag omtrent, som ikke hadde fått med seg at sjefen hadde slipt knivene..

__________________

Kanina er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 03:01.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no