Sv: Spinoff - Er campingfolka harry?
Jeg synes kanskje at noen av dem som camper på samme sted i årevis og konkurrerer om å ha det beste campingvognstereoanlegget for å spille dansebandmusikk er ørlite harry. Men likevel er det ikke mye galt med det.
Det jeg finner underlig er at noen slår seg ned på faste plasser på campingen hvert eneste år, det er mer underlig når voksne gjør det enn når småbarnsfamilier gjør det. Som voksen har jeg ønske om å se litt av hvert og oppleve nye ting i ferien, og det ville jeg helt klart gå glipp av ved å bo på den samme campingplassen hvert år. Skjønner bedre at barnefamilier gjerne vil være på samme sted hvert år, barna får vel venner og koser seg på kjente steder.
Det blir litt det samme dette med å reise til samme sted i "syden" hvert år også, samme hotell hver gang. Jeg skjønner ikke at ikke folk blir lei av det.
__________________
2003 - 2007
Fake it 'til you make it
|