Sv: Synes du at du er pen?
Opprinnelig lagt inn av Skilpadda, her.
Jeg kunne veldig gjerne tenke meg å høre om hva mennene her synes/tenker om penhet, både hos seg selv og andre. Jeg lurer litt på hvor opptatt menn er av eget utseende i forhold til hva damer typisk er (og så kunne det selvsagt være interessant å høre hva dere tenker om damers utseende).
Jeg spurte mannen min i går om han syntes han var pen, og det mente han at han var fordi en kompis av han hadde sagt at en dame hadde sagt han var pen. Dette er ca 15 år siden. Noen tar i alle fall mot de koplimentene de får. (Jeg synes han er pen og sier det ofte, det er mulig at han er blitt påvirket av det også, da.)
Opprinnelig lagt inn av alfaCharlie, her.
Jeg klarer ikke slippe den, og lurer på om det var alvorlig ment. Virkelig.
Jeg tror ikke akkurat det var helt alvorlig ment. Men jeg skjønner godt at folk får inntrykk av at modeller er litt korte, de fleste som er modeller er jo bla veldig unge. Jeg synes jo at folk får litt mer personlighet etter de har levd litt og erfart litt. (Eller kanskje jeg bare synes dette fordi jeg er gammel selv, hvem vet. )
__________________
"The further a society drifts from the truth, the more it will hate those that speak it." - George Orwell
|