Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Katten min er ikke frisk ...

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 03-11-08, 21:21   #12
Mor til 4
Nattrangler
 
Mor til 4 sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 3.493
Mor til 4 er et navn som alle kjenner tilMor til 4 er et navn som alle kjenner tilMor til 4 er et navn som alle kjenner tilMor til 4 er et navn som alle kjenner tilMor til 4 er et navn som alle kjenner tilMor til 4 er et navn som alle kjenner tilMor til 4 er et navn som alle kjenner tilMor til 4 er et navn som alle kjenner tilMor til 4 er et navn som alle kjenner tilMor til 4 er et navn som alle kjenner tilMor til 4 er et navn som alle kjenner til
Standard

Sv: Katten min er ikke frisk ...

Opprinnelig lagt inn av Perhonen, her.

Hun er forsikret da, jeg betaler godt og vel 1000 kroner året i forsikring som skal dekke veterinærutgifter. Hva egenandelen er aner jeg faktisk ikke, men i hvertfall ikke tjue tusen. Poenget er jo at man ikke skal stå i en situasjon og ikke ha råd til å betale veterinær utgiftene.

Vi har ikke forsikring på katten vår som har svulster i øret, hadde bare hatt han i hus et par uker første gang vi var hos dyrlegen med han fordi han hadde verk i øret, og allerede da var det for seint å tenke på forsikring på han, da ville de jo reservert seg mot dette.

Har bestemt at vi skal forsikre de andre kattene nå, for det kan fort bli dyrt om noe må gjøres.

__________________
Jente 90- gutt 96 - gutt 99 - gutt 03
Mor til 4 er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 10:29.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no