Sv: De som ikke vaksinerer barna er ...
Atte...
Jeg har tenkt litt på denne tråden. Og på hvordan det må føles å være den ene som skal diskutere alene mot veldig mange andre. Selv om jeg ikke på noen måte er enig med Kråka eller synes folk her er slemme mot henne, så skjønner jeg det også godt at det å være en mot mange kan føles litt guffent. Det hjelper liksom ikke at aller spiller fair dersom det i en tennismatch står en person på en side av nettet og det er 25 personer med hver sin rackert på den andre siden. Man rekker ikke over alt og i forhold til den tenketiden hver enkelt får til å skrive kloke og gjennomtenkte svar, så er det heller ikke helt fair all den tid Kråka løper beina av seg på en side av nettet.
Ellers. Kråka og andre som slenger ut påstander om hva vaksiner er årsaken til. Jeg skulle ønske dere var klar over at dere strør salt i allerede vonde sår. Virkelig.
__________________
You did in your twenties what you knew how to do. When you knew better, you did better. And you should not be judged for the person that you were, but for the person that you're trying to be and for the woman you are now. -- Maya Angelou
|