Sv: Hva synes du om innvandrere?
Opprinnelig lagt inn av glitterchick, her.
Og det går fint an å stille de spørsmålene, men måten man gjør det på bør bære et snev av forståelse for hva man egentlig snakker om. Det er alltid en fordel å sette seg litt inn i ting man ønsker å diskutere.
Det er jeg helt enig i
Men, jeg synes allikevel debatten ofte dreier seg i en retning hvor man, hvis man ytrer annet enn tilfredshet med dagens situasjon mtp integreringspolitikk, raskt blir stemplet som lite åpen og lite vennligsinnet overfor det som er fremmedkulturelt. DET er ikke nødvendigvis tilfelle. Det at man ønsker å få noe til å fungere bedre for alle, kan jo bære vitnesbyrd om det motsatte?
__________________
Mvh Billa
***If you bungle raising your children, I don't think whatever else you do well matters very much*** Jacqueline Kennedy Onassis
|