Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Skravleforum

Slankereklame

Skravleforum Forum for skravletråder. Forumet vil bli ryddet med jevnlige mellomrom og gamle tråder bli slettet. Innleggstelleren er ikke på her.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 22-10-09, 22:11   #11
Ulvefar
I menneskeham
 
Ulvefar sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2007
Hvor: Santa Cruz
Innlegg: 2.378
Ulvefar har mye å være stolt avUlvefar har mye å være stolt avUlvefar har mye å være stolt avUlvefar har mye å være stolt avUlvefar har mye å være stolt avUlvefar har mye å være stolt avUlvefar har mye å være stolt avUlvefar har mye å være stolt avUlvefar har mye å være stolt avUlvefar har mye å være stolt avUlvefar har mye å være stolt av
Standard

Sv: Slankereklame

Samme om man er tynn eller tykk er det alle muligheter til å være sår og ømskinnet når noen uttrykker smak og behag for motsatt kroppsform eller noe midt i mellom. Så markedet for Svindlosan-te blomstrer som nysprøytet ginseng om våren.
Men oss generisk stubbeformede, småskjeggete, hjulbeinte, enøyde karer med elegansen til en fallende murstein og sangstemmen til en tonedøv Leonard Cohen da, når skal noen lage en te som gjør oss til jodlende Brad Pitts? Hæ? Hæ? Er det liksom bare kvinner som skal få tvangstankene sine cashet inn på? Jeg bare spør?

På veiene av vannvittig mange,
Ulvefar

__________________
Storesøster (01) og Pluttungen (05)

Those who can make you believe absurdities can make you commit atrocities.
Ulvefar er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:14.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no