Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Mat og kosthold

Juice? Det trodde jeg ikke ...

Mat og kosthold Kategori for barnemat, oppskrifter, drikkevarer og kosthold generelt.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 18-01-07, 21:43   #10
Bokormen
Absolute Beginner
 
Bokormen sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 9.246
Blogginnlegg: 13
Bokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Juice? Det trodde jeg ikke ...

Opprinnelig lagt inn av Nooria, her.

Nei... her er du inne på et vesentlig poeng!

I barnehagen er det bursdager flere ganger i måneden, så kommer det noen på besøk og man serverer noe ekstra... samme får man når man er på besøk, så er det lørdag og man skal kose seg, så har barnet vært flink hos frisøren eller hos legen og man gir en belønning. Sånn går dagene, og vips har har hele uka gått og det har vært grunner til at ungen har fått sukkerkliss hver dag... og ukene går og blir til år... og vips har ungen fått diabetes 2, overvektproblemer eller andre ubehagelige ting.


Kan du gjøre meg en kjempetjeneste og komme hit og forklare dette for vesla sine besteforeldre, oldeforeldre og andre slektninger? Vi har så stor familie, og oldemor nummer en synes hun ser vesla såå sjelden, det er klart hun må få lov til å gi henne kaker og sjokolade, oldemor nummer to mener akkurat det samme, osv osv. Jo eldre de er, jo vanskeligere er det å få dem til å forstå at vi vil begrense dette litt.

Bokormen er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 06:40.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no