Sv: Johan Olav Koss
Opprinnelig lagt inn av Elin, her.
Tja... en eller to eks-koner, Marian, hvilken forskjell gjør det? Gjør det sladringen mer forsvarlig? og at DU ikke velger å gå til Se&Hør med historiene dine om han, gjør det deg bedre enn andre? Du legger jo ut her på nett, åpent for alle og enhver at han ikke er sympatisk, og at han er slem.
Hva om noen som står han nær (venner, bekjente, familie, kolleger) får tak i det du skriver her? Jeg håper du vet og forstår at det kan få strafferettslige følger for deg. Men det vet du sikkert ellers hadde du vel ikke gjort det.
Han var nær ved å gifte seg med hun svømmeren også... men det skar seg vel i siste liten.... 
Jeg har ikke lagt ut annen informasjon enn at han ikke er så hyggelig og sympatisk som mange skal ha det til. Det står jeg for, det vet også vennene og familien hans at jeg synes.
|